text
Головбух

Дохід від продажу нерухомості визначатимуть за базою звітів про оцінку

  • 3 січня 2018
  • 26

Закон України від 07.12.2017 № 2245-VІІІ

Щоб оподаткувати ПДФО, дохід від продажу об’єкта нерухомості визначають не нижче оціночної вартості такого об’єкта, зареєстрованої в Єдиній базі даних звітів про оцінку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

ПДВ 2018

Єдина база даних звітів про оцінку — інформаційно-телекомунікаційна система, до складу якої входять база даних та модуль електронного визначення оціночної вартості. Порядок ведення бази має затвердити Фонд держмайна.

ЄСВ 2018

Кожному звіту про оцінку єдина база надаватиме унікальний номер. Єдина база автоматично відмовить у реєстрації звіту, якщо виявить у ньому недоліки та/або порушення, у т. ч. невідповідність оціночної вартості майна, майнових прав ринковим цінам. Звіт про оцінку без унікального номера, не зареєстрований у єдиній базі, буде недійсним.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл