text
Головбух

Квиток не містить вартості проїзду — як підтвердити витрати

  • 13 грудня 2017
  • 16

Лист ДФС від 11.10.2017 № 17445/5/99-99-14-05-01-16

Якщо підприємство не застосовує реєстратори розрахункових операцій (РРО), воно має проводити розрахунки з використанням книги обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок та дотримувати встановленого порядку їх ведення. РРО та розрахункові квитанції не застосовують за продажу квитків із нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю на автомобільному транспорті.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

РРО 2017

Якщо в міжміських автобусах пасажирам видають квитки, форма яких не відповідає вимогам чинного законодавства, то одночасно з таким квитком пасажиру мають видавати розрахункову квитанцію. Тому, якщо у квитку на міжміські перевезення відрядженого працівника реквізити, зокрема вартість проїзду, вписані від руки або не зазначені, підтвердити такі витрати слід розрахунковою квитанцією.

Мінімальна зарплата 2018

Якщо перевізник — фізособа-єдиноподатник, який не використовує РРО та розрахункові квитанції, він зобов’язаний на вимогу пасажира видавати квиток встановленої форми. Під час розрахунків суб’єкт господарювання зобов’язаний надавати покупцеві послуг на його вимогу чек або інший письмовий документ, що засвідчує надання послуг.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл