text
Головбух

Чи робити запис у КОРО про відсутність електроенергії

  • 12 грудня 2017
  • 11

Лист ДФС від 01.12.2017 № 2796/ІПК/20-40-14-10-18

Законодавство не передбачає запису в Книзі обліку розрахункових операцій (КОРО) про відсутність електроенергії чи зв’язку з мережею Інтернет. Не передбачено також переліку документів, які підтверджують неможливість роздрукувати Z-звіт.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо відключили електрику, розрахункові операції проводять із використанням КОРО та РК. Після відновлення постачання електрики необхідно провести через РРО суми розрахунків за час роботи з використанням РК, а також включити їх до контрольної стрічки (якщо обнулювалася оперативна пам’ять) — за час роботи, що передував відключенню електрики, окремо за кожною ставкою ПДВ. Після цього слід виконати Z-звіт. За потреби виконати операцію «службове внесення» на суму готівки, яку зберігають на місці проведення розрахунків.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл