text
Головбух

Банки зможуть страхувати інкасаційну готівку

  • 8 грудня 2017
  • 2

Постанова Правління НБУ від 30.11.2017 № 122

Нацбанк надав можливість банкам страхувати обсяги готівки, яку перевозить власний підрозділ інкасації. Відповідні зміни внесено до Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків, затвердженого постановою НБУ від 07.12.2016 № 408.

Мінімальна зарплата 2018

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Банки зможуть на договірній основі залучити до перевезення готівки підрозділ інкасації іншого банку або юрособи, що отримала від НБУ ліцензію на надання банкам послуг з інкасації. Також розширено можливості зберігання банками запасів готівки у визначених ними сховищах та/або сейфах, які використовують як сховища.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл