text
Головбух

Як показник ΣПеревищ впливає на реєстраційну суму

  • 7 грудня 2017
  • 164

Лист ДФС від 30.11.2017 № 2776/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Показник ΣПеревищ формується автоматично для кожного платника ПДВ за кожен звітний період починаючи з 01.07.2015. Його перераховують щоразу під час подання декларації з ПДВ або уточнюючого розрахунку за зазначені періоди на дату такого подання та/або реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) податкової накладної/розрахунку коригування, складених за цих періоди, на дату такої реєстрації. Під час обчислення позитивного значення цього показника на таке значення зменшується реєстраційна сума.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Податкові накладні та розрахунки коригування до них, які не визнано як помилкові і в яких збільшено суму компенсації, відображаються у податковій звітності з ПДВ того звітного періоду, в якому їх складено (незалежно від дати їх реєстрації в ЄРПН).

У разі складання та реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної, яку не визнано помилковою, на зменшення суми компенсації в межах граничного строку, постачальник зменшує податкові зобов’язання на підставі такого розрахунку коригування у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено. Якщо ж такий розрахунок коригування зареєстровано у ЄРПН з порушенням встановлених строків реєстрації — то в періоді реєстрації розрахунку коригування до податкової накладної.

Якщо виникає невідповідність між показниками податкової звітності з ПДВ і даними ЄРПН, платник має виправити таку невідповідність шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!