text
Головбух

Змінено нормативи капіталу для банків

  • 4 грудня 2017
  • 53

Постанова НБУ від 30.11.2017 № 121

Нацбанк уніс зміни до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні, затвердженої його ж постановою від 28.08.2001 № 368. Зокрема, змінено перелік ІІІ групи активів зі ступенем ризику 20%, V групи активів зі ступенем ризику 50% та VІ групи активів зі ступенем ризику 100%.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Змінили і порядок відображення банком-інвестором коштів, вкладених на умовах субординованого боргу шляхом укладення прямих договорів. Такі кошти відтепер відображатимуть на субрахунку 3560 «Кредити (депозити), що надані (розміщені) на умовах субординованого боргу». А от банк-боржник відображатиме кошти на умовах субординованого боргу через випуск облігацій на відповідних рахунках розділу 33 Плану рахунків.

Постанова набирає чинності з 25.12.2017.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл