text
Головбух

Як держустанові відобразити необмінні операції

  • 30 листопада 2017
  • 292

Лист Мінфіну від 17.11.2017 № 35220-06-5/31577

Мінфін роз’яснив, що сплата податкових, неподаткових та інших платежів на безповоротній основі, які проводять за КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки» і справляння яких передбачає законодавство, належить до витрат за необмінними операціями. У бухгалтерському обліку держустанова відображає суми таких витрат на субрахунку 8511 «Витрати за необмінними операціями».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Фахівці Мінфіну також зазначили, що суми штрафів, неустойки, пені, отримані за рішенням сторін договору чи відповідних державних органів, суду, включають до складу доходів звітного періоду на дату їх фактичного надходження. Такі доходи відображають на субрахунку 7511 «Доходи за необмінними операціями».

До відома! Необмінна операція — це господарська операція, яка не передбачає передачі активів, послуг (робіт) в обмін на отриманий дохід або активи, але може передбачати виконання певних умов.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл