text
Головбух

ДФС про сплату земельного податку єдиноподатником четвертої групи

  • 28 листопада 2017
  • 23

Лист ДФС від 23.11.2017 № 2697/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Єдиноподатник четвертої групи не зобов’язаний нараховувати, сплачувати земельний податок і подавати податкову звітність за земельні ділянки, право власності на які зареєстроване і які платник використовує для ведення сільгосптоваровиробництва.

Тож коли єдиноподатник набув у власність земельну ділянку, на якій розташоване нерухоме майно, і використовує її та зазначене нерухоме майно безпосередньо у процесі сільгосптоваровиробництва, у т. ч. для обслуговування такого процесу, платити земельний податок за таку земельну ділянку не потрібно.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Утім, якщо єдиноподатник четвертої групи використовує нерухоме майно у будь-якій іншій діяльності, не пов’язаній із сільгосптоваровиробництвом (наприклад надає приміщення в оренду), за  земельну ділянку, на якій розташоване таке майно, доведеться платити земельний податок.

На орендовані земельні ділянки державної та комунальної власності звільнення не поширюється, орендну плату за них справляють на загальних підставах.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл