text
Головбух

Неповний робочий час і ненормований графік — поняття сумісні

  • 27 листопада 2017
  • 536

Лист Мінсоцполітики від 10.10.2017 № 2536/0/101-17/284

Ненормований робочий день застосовують насамперед для осіб, працю яких неможливо точно облікувати в часі. У разі роботи з неповним робочим днем його тривалість чітко визначено (певна кількість годин на день). Тому ненормований робочий день не рекомендують встановлювати працівникам, зайнятим на роботі з неповним робочим днем. Про це йдеться в пункті 2 Рекомендацій щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, затверджених наказом Мінсоцполітики від 10.10.1997 № 7 (далі — Рекомендації № 7).

Норми робочого часу 2018

За роз’ясненням Мінсоцполітики, позаяк Рекомендації № 7 не зареєстровані у Мін’юсті, а тому не є нормативно-правовим актом, вони мають рекомендаційно-інформаційний характер. Тобто чинне законодавство на сьогодні не містить заборони застосовувати ненормований робочий день для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Підприємство у колективному договорі на власний розсуд визначає перелік професій і посад, на яких можна застосовувати ненормований робочий день. А також встановлює тривалість щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день. Тому якщо у зв’язку зі специфікою роботи працівник із неповним робочим днем періодично виконує основну роботу поза межами робочого часу, йому можна встановити ненормований робочий день і, відповідно, надавати щорічну додаткову відпустку на умовах, визначених у колективному договорі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл