text
Головбух

Безоплатне харчування працівників — ПДВ не нараховуємо

  • 21 листопада 2017
  • 54

Лист ДФС від 16.11.2017 № 2647/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Суми ПДВ, які нарахував (сплатив) платник податку за придбання товарів/послуг, необхідних для забезпечення працівників платника податку у робочий час безоплатним харчуванням, він включає до складу податкового кредиту за умови відповідного документального підтвердження.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо вартість зазначених товарів/послуг входить до складу витрат і, відповідно, до вартості товарів/послуг (готової продукції), операції з постачання яких є об’єктом оподаткування та пов’язані з отриманням доходів, такі товари/послуги призначаються для використання/використані в господарській діяльності. Отже, податкові зобов’язання за пунктом 198.5 Податкового кодексу України платник додатково не нараховує.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл