text
Головбух

Які послуги з транзитного перевезення вантажів звільнені від ПДВ

  • 21 листопада 2017
  • 60

Лист ДФС від 16.11.2017 № 2644/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання послуг перевезення (переміщення) пасажирів і вантажів транзитом через митну територію України, а також послуг, пов’язаних із таким перевезенням (переміщенням) (п. 197.8 Податкового кодексу України; ПК).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У разі надання послуг, пов’язаних із транзитним перевезенням вантажів, однією зі сторін договору, на підставі якого надають такі послуги, має бути вантажовласник (отримувач транзитних послуг).

На послуги, що їх сторонні організації надають за окремими договорами  підприємству, яке надає послуги, пов’язані з транзитним перевезенням вантажів, звільнення від ПДВ на підставі пункту 197.8  ПК не поширюється. Тобто такі послуги слід оподатковувати ПДВ у загальному порядку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл