text
Головбух

Як єдиноподатнику IV групи обчислити дохід у разі участі у спільній діяльності

  • 14 листопада 2017
  • 40

Лист ДФС від 09.11.2017 № 2564/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Якщо підприємство — єдиноподатник IV групи укладає договір про спільну діяльність з фізичною особою — власником земельної ділянки, то доходи, що формуються в результаті провадження господарської діяльності, є об’єктом права сумісної власності. Учасники договору мають одноосібне право лише на частину оподаткованого прибутку. При цьому дохід від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки жодна сторона договору не може визнати одноосібним.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Позаяк платником земельного податку є власник земельної ділянки, обов’язок зі сплати земельного податку покладають на нього. При цьому витрати на сплату земельного податку вважають спільними витратами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!