text
Головбух

Внесення готівкової виручки на рахунок підприємця-єдиноподатника: чи виникає дохід

  • 13 листопада 2017
  • 67

Лист ДФС від 09.11.2017 № 2561/П/99-99-13-01-02-14/ІПК

Єдиноподатники, зокрема другої групи, ведуть облік доходів у книзі обліку доходів. А саме, щоденно відображають у ній отримані доходи від підприємницької діяльності за підсумками робочого дня. Дані книги обліку доходів єдиноподатники використовують, щоб заповнити податкову декларацію платника єдиного податку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо підприємець-єдиноподатник вносить на свій поточний рахунок у банку, відкритий для підприємницької діяльності, суму готівки, що на момент внесення вже відображена у книзі обліку доходів, у платіжному дорученні слід зазначити призначення платежу — виручка за певний період. Відповідно, цю виручку повторно не включають до доходу єдиноподатника.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл