text
Головбух

Зміни в порядку обліку платників єдиного внеску

  • 3 листопада 2017
  • 433

Наказ Мінфіну від 25.09.2017 № 803

Мінфін затвердив Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого його ж наказом від 24.11.2014 № 1162.

Зміни, зокрема, передбачать, що функції обліку платників єдиного внеску органі контролю здійснюють підрозділи обслуговування платників — ГУ ДФС та ДПІ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо орган контролю встановлює, що юридична особа, відокремлений підрозділ юридичної особи, фізична особа — підприємець за даними Єдиного державного реєстру має статус такої, що провадить діяльність, і при цьому не перебуває на обліку чи знята з обліку у відповідному органі контролю, він вживає заходів для отримання відповідних відомостей від державного реєстратора і постановки на облік такого платника єдиного внеску.

Якщо фізична особа, зареєстрована як така, що провадить незалежну професійну діяльність, але не перебуває на обліку чи знята з обліку в органі контролю, такий орган повідомляє особу про необхідність подати заяву за формою 1-ЄСВ для взяття її на облік як платника єдиного внеску. Таку фізичну особу обліковують у реєстрі страхувальників як особу, яка провадить незалежну професійну діяльність, із ознакою «платник не подав заяви для взяття на облік».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл