text
Головбух

Умови набуття статусу неприбутковості для ЖБК

  • 27 жовтня 2017
  • 40

Лист ДФС від 25.10.2017 № 2384/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) може отримати статус неприбутковості після завершення будівництва (чи придбання) і здачі об’єкта в експлуатацію, якщо його обслуговування та управління проводитиме ЖБК.

ЖБК як неприбуткова організація не має права будувати інші об’єкти

Обов’язковими умовами для неприбуткових організацій є використання своїх доходів (прибутків) винятково для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети і напрямів діяльності, визначених установчими документами. Неприбутковим організаціям заборонено  розподіляти  отримані доходи (прибутки), у т. ч. в разі ліквідації, серед засновників/учасників, членів такої організації, працівників, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Винятком є оплата праці й нарахування ЄСВ.

ЖБК мусить надати органу ДФС документи, які підтверджують дату прийняття в експлуатацію завершеного будівництвом житлового будинку, а також подальше його обслуговування та управління будинком і прилеглою до нього територією.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл