text
Головбух

Вимоги до реалізації алкогольних і тютюнових виробів у роздріб

  • 23 жовтня 2017
  • 167

Лист ДФС від 12.10.2017 № 2221/К/99-99-12-01-02-14/ІПК

Роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами суб’єкти господарювання, в т. ч. їх виробники, здійснюють за наявності у них ліцензій.

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями зазначають, зокрема, адресу місця торгівлі, а також перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформацію про них: модель, модифікацію, заводський номер, виробника, дату виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі

Місце торгівлі — це місце реалізації товарів в одному торговельному приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Заборонено реалізовувати пиво (крім безалкогольного), алкогольні, слабоалкогольні напої, вина столові й тютюнові вироби у не визначених для цього місцях торгівлі.

До суб’єктів господарювання застосовують фінансові санкції у вигляді штрафів за роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами без наявності ліцензій), через електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що не зазначений у ліцензії.

Законодавство не передбачає можливості для суб’єктів господарювання провадити роздрібний продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів не за місцем реєстрації РРО і не за адресою, зазначеною в ліцензії на право роздрібної торгівлі цими підакцизними товарами.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл