text
Головбух

Чи може юрособа-єдиноподатник укласти договір управління майном

  • 20 жовтня 2017
  • 56

ДФС обліковує договори управління майном. Узяття на облік договору управління майном полягає в додатковому взятті на облік управителя майна як платника податків — відповідального за утримання та внесення податків до бюджету під час виконання договору.

Управителю майна під час узяття на облік договору управління майном орган ДФС надає реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який є податковим номером платника податків.

Аби взятися на облік, управитель майна подає до органу ДФС за своїм основним місцем обліку документи для реєстрації договору управління майном одночасно із реєстраційною заявою платника ПДВ.

Однак поняття «управитель майна» можуть розглядати в контексті укладання договору послуг, за яким надають послуги з управління об’єктом нерухомості за певну винагороду. У такій ситуації управитель майна за договором послуг не може укладати договори від імені власника майна. Усі договори укладає власник або його представник.

Тож юрособа — єдиноподатник третьої групи може бути управителем майна за договором управління майном (якщо договір узято на податковий облік, управитель є платником ПДВ і застосовує ставку єдиного податку у розмірі 3% доходу) або за договором надання послуг з управління майном.

Лист ДФС від 17.10.2017 № 2259/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!