Чи оподаткують доходи фізособи від продажу власновирощеної сільгосппродукції

11 жовтня 2017 83

До складу загального оподатковуваного доходу платника податку не включають доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, якщо таку продукцію виростила, відгодувала, виловила, зібрала, виготовила, виробила, обробила та/або переробила безпосередньо фізособа на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України (ЗК) (пп. 165.1.24 Податкового кодексу України; ПК).

Йдеться про земельні ділянки, надані громадянам безкоштовно за нормами статті 121 Земельного кодексу України (ЗК) для ведення відповідної діяльності.

Аби уникнути оподаткування доходів від продажу власної сільгосппродукції, фізособа має подати податковому агенту копію довідки про наявність у неї земельної ділянки, що відповідає нормам статті 121 ЗК.

Довідку видає безкоштовно сільська, селищна або міська рада за місцем податкової адреси або проживання платника протягом п’яти робочих днів, наступних за днем, коли фізособа подала письмову заяву на її отримання.

Лист ДФС від 04.10.2017 № 2124/Д/99-99-13-02-03-14/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль