text
Головбух

Чи оподаткують доходи фізособи від продажу власновирощеної сільгосппродукції

  • 11 жовтня 2017
  • 85

До складу загального оподатковуваного доходу платника податку не включають доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, якщо таку продукцію виростила, відгодувала, виловила, зібрала, виготовила, виробила, обробила та/або переробила безпосередньо фізособа на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України (ЗК) (пп. 165.1.24 Податкового кодексу України; ПК).

Йдеться про земельні ділянки, надані громадянам безкоштовно за нормами статті 121 Земельного кодексу України (ЗК) для ведення відповідної діяльності.

Аби уникнути оподаткування доходів від продажу власної сільгосппродукції, фізособа має подати податковому агенту копію довідки про наявність у неї земельної ділянки, що відповідає нормам статті 121 ЗК.

Довідку видає безкоштовно сільська, селищна або міська рада за місцем податкової адреси або проживання платника протягом п’яти робочих днів, наступних за днем, коли фізособа подала письмову заяву на її отримання.

Лист ДФС від 04.10.2017 № 2124/Д/99-99-13-02-03-14/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах