text
Головбух

Як у декларації з ПДВ відобразити послуги нерезидентові, яких не оподатковують

  • 10 жовтня 2017
  • 28

Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг безпосередньо залежить від місця постачання таких послуг. Так, якщо місце послуг, які платник ПДВ надає нерезидентові, розміщене за межами митної території України, такі операції не оподатковують ПДВ. Податкових зобов’язань із ПДВ за такою операцією не визначають і податкової накладної не складають.

Операції з постачання товарів/послуг, що не є об’єктом оподаткування ПДВ, відображають у рядку 5 розділу І «Податкові зобов’язання» податкової декларації з ПДВ. Платники, що заповнюють цей рядок декларації, обов’язково подають додаток 6.

Додаток 6 заповнюють щодо операцій, які не є об’єктом оподаткування ПДВ, звільнених від оподаткування ПДВ, операцій з постачання послуг за межами митної території України та послуг, які надають за межами митної території України, з урахуванням їх місця постачання відповідно до пунктів 186.2 та 186.3 Податкового кодексу України (ПК).

Платник ПДВ, який здійснює операції, що не є об’єктом оподаткування ПДВ, мусить нарахувати компенсуючі та розподільчі податкові зобов’язання на підставі пунктів 198.5 та 199.1 ПК.

Лист ДФС від 03.10.2017 № 2101/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл