text
Головбух

Журнал «Головбух» — № 36/2017: що корисно прочитати

  • 4 жовтня 2017
  • 22

У 36-му номері журналу «Головбух» на вас чекає багато корисної та цікавої інформації

Як розстрочити сплату податків

Перенести встановлений податковим законодавством граничний строк сплати податку або його частини можливо. Проте отримати розстрочення можуть не всі охочі. Хто та як може отримати розстрочення? Чим різняться відстрочення та розстрочення?

Податкова знижка: як зменшити вартість навчання

Держава гарантує кожному право на навчання. Дехто, скориставшись таким правом, навчається безоплатно. Тим же, кому не вистачило бюджетних місць, доводиться за навчання платити. Однак законодавство передбачає можливість повернути частину сплачених коштів. Хто може отримати податкову знижку на навчання? Як визначити суму податкової знижки?

Що має знати новостворений експортер

Новостворене підприємство (ТОВ) на загальних умовах оподаткування (платник податку на прибуток і ПДВ) планує закуповувати і продавати імпортні запчастини, надавати послуги з ремонту техніки. З’ясуємо, які звіти воно подаватиме до органів статистики й податкових органів, на що має зважати під час отримання валютної виручки на валютний рахунок, як відображати цю операцію у бухобліку

Сертифікат бухгалтера: чи варто отримувати та який обрати

Дізнавайтеся: що таке сертифікація, яку систему сертифікації обрати, кому доведеться підвищувати кваліфікацію

Сертифікація бухгалтерів з позиції роботодавця

Якщо роботодавець вирішив подбати про підвищення кваліфікації своїх бухгалтерів і планує направити їх пройти процедуру сертифікації, зробити все за законом допоможе наша стаття. Ми розповіли в ній: що таке професійне навчання, чи утримувати у цій ситуації ПДФО, військовий збір тачи нараховувати ЄСВ, як відобразити витрати у бухобліку

Відрядження для засновника — не працівника: оподатковуємо витрати

Чи може ТОВ для участі у перемовинах із контрагентами направити у відрядження засновника — не працівника? Як оподаткувати витрати на поїздку?

Підсумований облік робочого часу: чи можна перевищувати норму

Специфіка діяльності підприємства потребує цілодобової роботи деяких працівників. Чи можна під час складання річного графіка змінності планувати тривалість робочого часу таких працівників на 120 годин більше за нормальну тривалість?

Бухобліком підприємства займається сторонній фахівець: що з правом підпису

Перед тим як найняти бухгалтера за ЦПД, з’ясуйте, чи має він право підписувати фінансову, статистичну звітність, первинку та податкові декларації. Чи може аудитор або ФОП ставити свій підпис як головбух (касир, бухгалтер) на касових документах? Кому належить виняткове право підписувати електронну звітність? І чи відповідатиме бухгалтер-підприємець або аудитор за неналежне виконання обов’язків за ЦПД?

Як лишитися на плаву, коли всі втрачають роботу

Відчувати у стресових ситуаціях тривогу, страх, невпевненість — це природно. Відчуття небезпеки мобілізує людину, додає їй снаги впоратися з непростим періодом у житті. Як перетворити страх на джерело розвитку, розповів психолог

Читайте відповіді на запитання:

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах