text
Головбух

Парламент ухвалив закон про пенсійну реформу

  • 3 жовтня 2017
  • 25

Верховна Рада України в рамках пенсійної реформи, запропонованої Урядом, ухвалила законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій (№6614). За таке рішення  проголосували 288 народних депутатів.

Представляючи остаточну редакцію проекту закону, голова Комітету Людмила Денисова зазначила, що документ — це об’єднання пропозицій та ідей Президента, Уряду та народних депутатів, а його ухвалення дозволить осучаснити пенсії, підвищити мінімальну пенсію до рівня 1452 грн, а також скасувати оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам.

«Середнє збільшення пенсій становитиме 700 грн. А далі ми передбачаємо автоматичну індексацію пенсії — це виписано у законі. Пенсії зростатимуть з урахуванням росту середньої зарплати та інфляції, — сказала Людмила Денисова.   Завдяки цьому законопроекту майже 10 мільйонів громадян отримають підвищені пенсії».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, у свою чергу, наголосив, що наразі Уряду й Парламенту встановити справедливу пенсійну систему в Україні та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень.

«Все дається дуже нелегко, але з жовтня в Україні буде встановлена справедлива пенсійна система, ліквідована зрівнялівка та оподаткування пенсій», — підкреслив глава Уряду і подякував за співпрацю  керівництву Парламенту, Президенту, фракціям коаліції, народним депутатам, які віддали свої голоси за «важливе для держави рішення».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах