text
Головбух

Фонд соцстрахування планує оновити форму заяви-розрахунку

  • 2 жовтня 2017
  • 915

Фонд соцстрахування фінансує страхувальників-роботодавців на підставі оформленої за встановленим зразком заяви-розрахунку, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами. Чинну форму заяви-розрахунку визначає пункт 2 Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП від 25.01.2011 № 26 (далі — Порядок № 26).

Однак редакція форми заяви-розрахунку потребує змін. Адже Закон «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV ухвалили, а змін до Порядку № 26 так і не внесли. Крім того, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України реорганізували у Фонд соціального страхування України.

Тому виконавча дирекція Фонду соцстрахування вдосконалює порядок фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення, а також форму заяви-розрахунку.

Лист Фонду соцстрахування від 07.09.2017 № 5.2-28-343

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!