text
Головбух

Упорядковано процедуру отримання інформації з реєстру страхувальників

  • 25 вересня 2017
  • 194

Затверджено Порядок надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування

Затверджено Порядок надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зазначений порядок визначає:

- процедуру формування та надання витягу з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування на запит платників єдиного внеску та/або застрахованих осіб;

- форму запиту про отримання витягу з реєстру страхувальників;

- форми витягів з реєстру страхувальників;

- форму довідки про відсутність відомостей в реєстрі страхувальників.

Зокрема, якщо платникові єдиного внеску та/або застрахованій особі знадобилося більше інформації з реєстру страхувальників про платника єдиного внеску, ніж оприлюднила ДФС на офіційному веб-порталі, або документально підтвердити дані реєстру страхувальників, то платник єдиного внеску та/або застрахована особа може отримати витяг із реєстру страхувальників.

Щоб отримати витяг із реєстру страхувальників, платник єдиного внеску та/або застрахована особа має подати запит за № 1-ЗРС. За запитом орган контролю надає безоплатно витяг із реєстру страхувальників або довідку про відсутність відомостей у реєстрі страхувальників протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

Витяг із реєстру страхувальників формується за відповідними критеріями пошуку та містить відомості з реєстру страхувальників, які є актуальними на дату формування витягу.

Залежно від категорії платників формується один із таких витягів:

- витяг із реєстру страхувальників (щодо юридичної особи або відокремленого підрозділу) за формою № 1-ВРС;

- витяг із реєстру страхувальників (щодо фізичної особи — підприємця або фізичної особи, що провадить незалежну професійну діяльність) за формою № 2-ВРС;

- витяг із реєстру страхувальників (щодо фізичної особи, що бере добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) за формою № 3-ВРС.

Витяг діє до внесення змін до реєстру страхувальників у частині відомостей, що стосуються страхувальника, щодо якого подали запит.

Наказ Мінфіну від 21.07.2017 № 651, постанова Правління ПФУ від 21.07.2017 № 16-1

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл