Хто перевіряє правомірність видачі листка непрацездатності

6 вересня 2017 230

Допомогу по тимчасовій непрацездатності призначають на підставі листка непрацездатності. Рішення про призначення матеріального забезпечення приймає комісія (уповноважений) із соцстрахування, створена на підприємстві.

Комісія зобов’язана перевіряти, чи правильно видали та заповнили документи, що є підставою надати матеріальне забезпечення. За результатами розгляду підстав комісія вирішує, призначити або ні матеріальне забезпечення, припинити його виплату (повністю або частково).

ФСС з ТВП та його робочі органи перевіряють, чи обгрунтовано видали та продовжили листки непрацездатності застрахованим особам. Тому за потреби перевірити правомірність видачі листка непрацездатності комісія може звернутися до робочих органів ФСС з ТВП.

Комісія має право брати участь у перевірках організації медичного обслуговування застрахованих осіб лікувально-профілактичним закладом, що розміщений на підприємстві, а також чи дотримують хворі призначеного режиму лікування.

Лист ФСС з ТВП від 11.05.2017 № 5-14/Н-225з-60Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль