Оплатили замовлені через інтернет товари платіжною карткою — отримайте касовий чек

5 вересня 2017 19

Розрахункова операція — це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернений покупцем товар (ненадану послугу). Якщо оплачують із  банківської платіжної картки розрахунковою операцією вважають оформлення  розрахункового документа про оплату товару (послуги) у безготівковій формі банком покупця або, в разі повернення товару (відмови від послуги) — оформлення розрахункових документів про перерахування коштів у банк покупця.

Суб’єкти господарювання, які проводять розрахунку у готівковій та/або безготівковій формі із застосуванням платіжних карток, під час продажу товарів/наданні послуг мусять видати особі, яка отримує товар/послугу, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції. Це стосується і товарів/послуг, що замовили чи оплатили через  мережу Інтернет.

У чеку можуть зазначати форму оплати: «Картка», «Інтернет-замовлення», «Попередня оплата», «Згідно із замовленням» тощо.

Тож якщо суб’єкт господарювання прийняв у покупця для розрахунку в інтернет-магазині електронний платіжний засіб (банківську платіжну карту), він має оформити розрахунковий документ  (касовий чек) і видати його покупцеві разом із товаром, незалежно від того, чи надійшли перераховані покупцем кошти на його розрахунковий рахунок.

Якщо споживач через мережу Інтернет замовив товар і розрахувався за нього банківською платіжною карткою, суб’єкт господарювання мусить видати йому  розрахунковий документ встановленої форми (чек РРО) та відповідно оформлений гарантійний талон.

Лист ДФС від 29.08.2017 № 1743/6/99-99-14-05-01-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль