Вийти з відпустки для догляду за дитиною, аби отримати допомогу, і… знов у відпустку?

4 вересня 2017 24

Чи має право працівниця, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, перервати  відпустку та взяти невикористану частину щорічної основної відпустки  з одночасним одержанням допомоги на оздоровлення, а після закінчення цієї відпустки продовжити відпустку для догляду за дитиною до трьох років? Відповідь на це запитання навели фахівці Держпраці.

Як передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надають за заявою жінки або осіб, зазначених у частині 3 статті 18 цього Закону, повністю або частково в межах установленого періоду. Оформляють відпустку наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

Жінка, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною, має право у будь-який час перервати її і стати до роботи.

Чинне законодавство не містить заборони для переривання жінкою відпустки для догляду за дитиною для оформлення невикористаних днів щорічної основної відпустки.

Якщо жінка виявила бажання знову піти у відпустку для догляду за дитиною в межах установленого періоду, роботодавець повинен надати їй таку відпустку.

Такі дії доцільно оформити належним чином на підставі відповідної заяви жінки та наказу керівника.

Управління Держпраці в Кіровоградській області



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль