За наявності ліцензії на торгівлю алкоголем і тютюном — на спрощену систему зась

10 серпня 2017 78
Вид діяльності за кодом КВЕД 47.11 передбачає, зокрема, роздрібну торгівлю тютюновим виробами, які є підакцизною продукцією

Юридична особа, яка в Єдиному державному реєстрі серед видів діяльності зазначила діяльність за кодом КВЕД 47.11 «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами», має намір перейти на спрощену систему.

Суб’єкти господарювання, які провадять виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів у ємностях до 20 літрів), не можуть бути платниками єдиного податку третьої групи  (ч. 3  пп. 291.5.1 Податкового кодексу України).

Вид діяльності за кодом КВЕД 47.11 передбачає, зокрема, роздрібну торгівлю тютюновим виробами, які є підакцизною продукцією.

Суб’єкти господарювання мають право торгувати уроздріб алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами за наявності у них ліцензій. Ліцензію видають за заявою суб’єкта господарювання (ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 № 481/95-ВР).

Тож юридична особа, маючи ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (в т. ч. пивом) та/або тютюновими виробами, не може перебувати на спрощеній системі.

Лист ДФС від 07.08.2017 № 1518/6/99-99-12-02-03-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль