Підвищено граничний розмір сальдо купівлі-продажу банками інвалют

4 серпня 2017 61
З метою пом’якшення тимчасових адміністративних обмежень Нацбанк уніс зміни до постанови НБУ «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України»

З метою пом’якшення тимчасових адміністративних обмежень Нацбанк уніс зміни до постанови НБУ «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» від 13.12.2016 № 410 та Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, затвердженого постановою НБУ від 10.08.2005 № 281.

Так, НБУ підвищив дозволений розмір сальдо на кінець робочого дня перевищення загального обсягу купівлі іноземних валют та банківських металів за гривні над обсягом їх продажу з 0,5% до 1% розміру регулятивного капіталу банку.

Також Нацбанк уточнив умови купівлі валюти резидентами (юрособами та ФОП) для розрахунків із нерезидентами за імпорт товарів (послуг) без увезення товарів (послуг) на територію України. Відтепер резиденти можуть купувати валюту не лише тоді, коли таку продукцію використовують для власного споживання за межами України, а й для використання на підставі укладених договорів.

Постанова Правління НБУ від 03.08.2017 № 74Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль