Не подали документації з трансфертного ціноутворення? Очікуйте на штраф

24 липня 2017 42
Платника податку, що не подав звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення або не включив до такого звіту інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції, штрафують

Платника податку, що не подав звіту про контрольовані операції (уточнюючого звіту) та/або документації з трансфертного ціноутворення або не включив до такого звіту інформації про всі здійснені протягом звітного періоду контрольовані операції відповідно до вимог пункту 39.4 Податкового кодексу України (ПК), штрафують у розмірі, передбаченому пунктом 120.3 ПК.

Податківці нагадали, що мають право звернутися із письмовим запитом до платника податку про подання інформації та її документального підтвердження, необхідної, зокрема, для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки».

Платник податку протягом 30 календарних днів з дня отримання запиту мусить подати документацію щодо контрольованих операцій, зазначених у запиті. Якщо подана ним документація з трансфертного ціноутворення не містить повного обсягу інформації або належного обгрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки», ДФС надсилає такому платнику податків запит з вимогою додатково подати протягом 30 календарних днів з моменту отримання запиту потрібну інформацію.

Запит вважають надісланим (врученим), якщо його вручено платнику податків особисто чи його представнику, надіслано на адресу останнього відомого місцезнаходження платника податків з повідомленням про вручення або у порядку, визначеному статтею 42 ПК.

Якщо пошта не може вручити запит на подання документації з трансфертного ціноутворення платнику податків через відсутність за місцезнаходженням його посадових осіб, їх відмову отримати запит, невстановлення фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, то такий запит вважають врученим у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення (із зазначенням причин невручення).

Отже, якщо платник не надасть документації з трансфертного ціноутворення або додаткової інформації (обгрунтування відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки») протягом 30 календарних днів з дати, зазначеної поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення відповідного запиту, до платника застосують штрафні санкції відповідно до пункту 120.3 ПК.

Лист ДФС від 20.07.2017 № 19084/7/99-99-14-01-02-17



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль