text
Головбух

Податковий кодекс не містить переліку витрат фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність

  • 20 липня 2017
  • 72

Приватні виконавці, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, мають стати на облік в органах ДФС за місцем свого постійного проживання як самозайняті особи

Приватні виконавці, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, мають стати на облік в органах ДФС за місцем свого постійного проживання як самозайняті особи й отримати довідку про взяття на облік.

У разі неотримання такої довідки об’єктом оподаткування у приватного виконавця будуть отримані доходи без урахування витрат.

Для фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність та перебуває на обліку, об’єктом оподаткування є сукупний чистий дохід. Тобто різниця між доходом і документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного виду незалежної професійної діяльності.

Податковий кодекс України не встановлює переліку витрат для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

Основним критерієм визнання витрат є їх належність та необхідність для провадження незалежної професійної діяльності.

Лист ДФС від 07.07.2017 № 1043/К/99-99-13-01-02-14/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах