Форму декларації про доходи оновили

20 липня 2017 127
Форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація) та Інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції

Форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація) та Інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції.

Основним із нововведень є доповнення розділу ІІ декларації рядком для відображення суми додаткового блага у вигляді прощеного (анульованого) боргу за іпотечним кредитом.

Інші нововведення стосуються Розрахунку податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою (додаток Ф2 до декларації). Зокрема, розділ І додатка Ф2 доповнено окремою графою для відображення амортизаційних відрахувань. Нагадаємо, що з 01.01.2017 підприємці на загальнийц системі оподаткування можуть включати до складу підтверджених витрат, пов’язаних із госпдіяльністю, амортизаційні відрахування. Також до  додатка Ф2 внесли окремий розділ «Інформація щодо нарахованої амортизації».

Окрім того, розділ ІІІ додатка Ф2, доповнено окремими рядками для відображення  сум ПДФО та військового збору, нарахованих платником податку за результатами останнього звітного періоду в разі припинення підприємницької діяльності.

Наказ набирає чинності з 31 грудня 2017 року. Тому за новою формою декларації фізичні особи звітуватимуть починаючи з 01.01.2018.

Наказ Мінфіну від 06.06.2017 № 556Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль