text
Головбух

Форму декларації про доходи оновили

  • 20 липня 2017
  • 250

Форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація) та Інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції

Форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація) та Інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції.

Основним із нововведень є доповнення розділу ІІ декларації рядком для відображення суми додаткового блага у вигляді прощеного (анульованого) боргу за іпотечним кредитом.

Інші нововведення стосуються Розрахунку податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою (додаток Ф2 до декларації). Зокрема, розділ І додатка Ф2 доповнено окремою графою для відображення амортизаційних відрахувань. Нагадаємо, що з 01.01.2017 підприємці на загальнийц системі оподаткування можуть включати до складу підтверджених витрат, пов’язаних із госпдіяльністю, амортизаційні відрахування. Також до  додатка Ф2 внесли окремий розділ «Інформація щодо нарахованої амортизації».

Окрім того, розділ ІІІ додатка Ф2, доповнено окремими рядками для відображення  сум ПДФО та військового збору, нарахованих платником податку за результатами останнього звітного періоду в разі припинення підприємницької діяльності.

Наказ набирає чинності з 31 грудня 2017 року. Тому за новою формою декларації фізичні особи звітуватимуть починаючи з 01.01.2018.

Наказ Мінфіну від 06.06.2017 № 556

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах