text
Головбух

Працівник заправив службове авто за допомогою картки роботодавця: що з ПДФО

  • 19 липня 2017
  • 174

До оподатковуваного доходу платника не включають кошти, отримані таким платником на відрядження або під звіт і розраховані згідно з пунктом 170.9 Податкового кодексу України

До оподатковуваного доходу платника не включають кошти, отримані таким платником на відрядження або під звіт і розраховані згідно з пунктом 170.9 Податкового кодексу України (ПК). Це передбачено підпунктом 165.1.11 ПК.

Однак, що робити, якщо працівник заправив службове авто за допомогою картки роботодавця? Зазначену норму застосовують і до коштів, витрачених найманим працівником на службові потреби. Зокрема, до розрахунків за заправку транспортного засобу платіжною (паливною) карткою, отриманою від роботодавця. Тобто такі суми не оподатковують ПДФО. Також за таких умов не потрібно утримувати військовий збір на підставі підпункту 1.7 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу XX ПК.

Лист ДФС від 13.07.2017 № 1156/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×