Регламент Комісії, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних

19 липня 2017 90
Орган контролю затвердив Регламент комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації

Орган контролю затвердив Регламент комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі — Комісія).

Також Наказом затверджені примірні форми Рішення комісії; Висновку контролюючого органу з пропозицією щодо реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації; Висновку контролюючого органу з пропозицією щодо врахування/неврахування інформації, зазначеної у Таблиці даних платника податків.

У ГУ ДФС, ГУ ДФС у м. Києві та Офісі великих платників податків ДФС створюють постійні Робочі групи.

Не пропустіть вебінар, присвячений питанням зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та способам відновлення реєстрації податкових накладних!

Протягом трьох робочих днів з дня отримання від платника письмових пояснень та/або копій документів, та/або Таблиці даних платника Робоча група аналізуватиме ці документи та передаватиме матеріали до Комісії. Окрім наданих платником документів, матеріали міститимуть висновки органів контролю з пропозицією щодо врахування/неврахування інформації у Таблиці даних платника та реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.

Протягом п’яти робочих днів після отримання пояснень і документів від платника Комісія розглядатиме отримані від Робочих груп матеріали та прийматиме рішення про:

реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації;
врахування/неврахування інформації, зазначеної у Таблиці даних платника.

Своє рішення про реєстрацію податкових накладних Комісія надсилатиме платнику в електронний кабінет.

Наказ ДФС від 26.06.2017 № 450Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль