Який умовний ІПН зазначати у розрахунку коригування у разі його зміни

18 липня 2017 14
У податковій накладній зазначають в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема податковий номер платника податку

У податковій накладній зазначають в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема податковий номер платника податку (продавця та покупця).

Рядок «Індивідуальний податковий номер» (далі — ІПН) покупця у податковій накладній заповнюють залежно від статусу покупця (юрособа, підприємець, неплатник ПДВ) та проставляють умовний ІПН за умов, визначених Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307 (далі — Порядок).

Усі податкові накладні, у т. ч. заповнені з урахуванням вимог підпунктів 9-15 та 19 Порядку, реєструють у Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.

Порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в ЄРПН такий самий, як і для податкових накладних. Тобто Порядок визначає механізм складання та реєстрації в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування.

Якщо після складання податкової накладної змінено умовні ІПН, на дату реєстрації розрахунку коригування до неї потрібно зазначати ІПН, який зазначали у податковій накладній (тобто без урахування внесених змін).

Лист ДФС від 13.07.2017 № 1177/6/99-99-15-03-02-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль