Податкові зобов’язання з ПДВ за бюджетного фінансування

14 липня 2017 25
Розпорядник бюджетних коштів після отримання товарів, робіт і послуг приймає рішення про їх оплату та надає доручення здійснити платіж Держказначейству.

Розпорядник бюджетних коштів після отримання товарів, робіт і послуг приймає рішення про їх оплату та надає доручення здійснити платіж Держказначейству.

Держказначейство здійснює платежі за наявності:

  • бюджетного зобов’язання для платежу в бухобліку виконання бюджету;
  • затвердженого паспорта бюджетної програми;
  • відповідних бюджетних асигнувань у розпорядників бюджетних коштів.

Якщо фінансування придбання матеріалів та послуг, що надають одержувачу коштів за затвердженою бюджетною програмою, не є компенсацією поставлених таким платником вартості товарів/послуг, під час їх отримання він не визначає податкових зобов’язань із ПДВ. Оскільки немає об’єкта оподаткування ПДВ.

Якщо зазначене фінансування надходить до платника в рахунок оплати вартості поставлених ним товарів/послуг, у т. ч. які постачають у межах затвердженої бюджетної програми, які є об’єктом оподаткування ПДВ, на дату зарахування таких коштів на банківський рахунок платник має визначити податкові зобов’язання.

При цьому активи, придбані за рахунок бюджетних коштів, що надійшли платнику у вигляді фінансування затвердженої бюджетної програми, вважають придбаними безпосередньо платником. Суми ПДВ, сплачені за їх придбання, можна віднести до податкового кредиту на підставі податкових накладних, складених і зареєстрованих в ЄРПН постачальниками.

Лист ДФС від 05.07.2017 № 1007/6/99-99-15-03-02-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль