Що робити, якщо отримали квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної

12 липня 2017 3474
Платник податків відправив на реєстрацію податкову накладну, а отримав квитанцію про зупинення реєстрації. Що робити у такому випадку?

При отримання квитанції про зупинення реєстрації податковох накладної чи розрахунку коригування в ЄРПН, платник податків має право подати у вигляді таблиці за формою J(F)1312301 інформацію, що буде підтверджувати правдивість зазначених у податковій накладній даних.

Таблиця має бути відправлена лише в електронному вигляді і має бути «завірена» електронним цифровим підписом.

Не пропустіть вебінар, присвячений питанням зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та способам відновлення реєстрації податкових накладних!

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Таблиця формується та надсилається через особистий кабінет платника податків. Про надходження таблиці податкова інформує першою квитанцією, що надходить на електронну адресу платника податків.

Далі, протягом 5-ти робочих днів має надійти друга квитанція з інформацією щодо розгляду відправленої раніше таблиці спеціальною комісією.

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).

При подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаваються (отримуються) для їх виготовлення.

За інформацією ДФС в Одеській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль