Коли постачальник може скласти зведену податкову накладну

5 липня 2017 161
Коли постачальник – платник ПДВ – може складати зведену податкову накладну

Платники ПДВ у разі постачання покупцям — платникам ПДВ товарів/послуг, яке має безперервний або ритмічний характер, можуть складати зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання має такий характер, не пізніше останнього дня місяця, в якому проведено такі постачання. Зведену податкову накладну складають із урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом місяця.

У разі безперервного чи ритмічного постачання товарів/послуг покупцям — неплатникам ПДВ складається одна зведена податкова накладна не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання. Таку накладну складають із урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям протягом такого місяця.

Ритмічними вважають постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.

Якщо на дату складення зведених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як попередня оплата за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважають попередньою оплатою (авансом). На суму попередньої оплати (авансу) складають податкову накладну у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця. Такі умови складання зведених податкових накладних визначає пункт 201.4 Податкового кодексу України.

Тобто платник податку, який постачає послуги одному й тому самому контрагенту — платнику ПДВ два та більше разів на місяць, може складати зведену податкову накладну на отримувача таких послуг не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, з урахуванням усього обсягу постачання послуг такому контрагенту. Факт постачання таких послуг має бути підтверджений відповідними первинними документами.

Лист ДФС від 22.06.2017 № 775/6/99-99-15-03-02-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль