Чи можна придбати одноразовий дозвіл на продаж алкоголю

3 липня 2017 130
Надання одноразових дозволів на продаж виноматеріалів без ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями - чи можливо це?

Імпортувати, експортувати й торгувати оптом алкогольними напоями і тютюновими виробами можуть суб’єкти господарювання всіх форм власності за наявності ліцензій (ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).

Закон не передбачає надання одноразових дозволів на продаж виноматеріалів без ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями. Тобто для реалізації виноматеріалів необхідно придбати ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями.

Лист ДФС від 27.06.2017 № 833/6/99-99-12-01-01-15/ІПК



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль