Законсервовані основні засоби не амортизують

22 червня 2017 83
Законсервовані основні засоби не підлягають амортизації на час консервації

Об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є фінрезультат до оподаткування, визначений відповідно до бухобліку, з урахуванням різниць, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України (ПК). Різниці, які виникають під час нарахування амортизації необоротних активів, визначають відповідно до вимог статті 138 ПК.

Не амортизують і проводять за рахунок відповідних джерел витрати на придбання/самостійне виготовлення, а також витрати на ремонт, реконструкцію, модернізацію або інші поліпшення невиробничих основних засобів (пп. 138.3.2 ПК).

Невиробничі основні засоби — це основні засоби, не призначені для використання в господарській діяльності платника податку. Своєю чергою, господарською діяльністю вважають діяльність особи, що пов’язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямовану на отримання доходу.

Тому нерухоме майно, розміщене на території проведення антитерористичної операції, яке не використовує платник податку у господарській діяльності, у т. ч. у період його консервації, не підлягає податковій амортизації.

Лист ДФС від 15.06.2017 № 675/6/99-99-15-02-02-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль