Розрахунки за монтажні роботи щодо технічно складних побутових товарів: чи потрібен РРО

21 червня 2017 36
РРО не застосовують підприємці-єдиноподатники незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн

РРО не застосовують підприємці-єдиноподатники незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн.

Звільнення від застосування РРО не поширюються на єдиноподатників, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту (п. 296.10 Податкового кодексу України).

Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій затверджено постановою КМУ від 16.03.2017 № 231 (далі — Перелік № 231).

Підрядник зобов’язаний виконати роботу, визначену договором підряду, зі свого матеріалу і своїми засобами, якщо інше не встановлено договором (ст. 839 Цивільного кодексу України). Тому за підсумками виконання договору замовник мусить розрахуватися як за проведені роботи, так і за обладнання, змонтоване підрядником.

Тому якщо підрядник використав для монтажу власне обладнання, яке входить до Переліку № 321, готівкові розрахунки із замовником обов’язково слід проводити із застосуванням РРО.

Коли замовник самостійно придбав обладнання й надав його підрядникові для монтажу, розрахуватися за роботи можна без застосування РРО, якщо обсяг доходу підрядника протягом календарного року не перевищує 1 млн грн.

Лист ДФС від 14.06.2017 № 637/Г/99-99-14-05-01-14/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль