Куди підприємцю платити податки та подавати звітність у разі зміни місця проживання

16 червня 2017 51
Платник податків змінив місце проживання: куди потрібно сплачувати податки та подавати звітність?

Для державної реєстрації змін місця проживання підприємець має звернутися до державного реєстратора. Для цього він подає заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу — підприємця та документ про сплату адміністративного збору.

Відомості про проведення реєстраційних дій щодо підприємця в день їх проведення передають до ДФС.

Якщо внаслідок державної реєстрації нового місця проживання платника податків змінюється адміністративно-територіальна одиниця та орган контролю, в якому на обліку перебуває платник податків, платника податків знімає з обліку орган контролю за попереднім місцем реєстрації і бере на облік — за новим.

Платника податків знімають з обліку в одному органі контролю і беруть на облік в іншому на підставі надходження хоча б до одного з них даних про державну реєстрацію змін органами державної реєстрації.

Орган контролю за новим місцезнаходженням бере платника на облік протягом місяця після отримання документів про зміну місцезнаходження. Платник сплачує податки та подає звітність за новим місцезнаходженням з дати взяття на облік в органі контролю за новим місцезнаходженням.

Дані про взяття на облік як платників податків та як платників єдиного внеску оприлюднюють на порталі електронних сервісів Мін’юсту та на офіційному порталі ДФС в електронному сервісі «Електронний кабінет платника».

Лист ДФС від 12.06.2017 № 568/Р/99-99-08-01-01-14/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль