Коригуємо єдиний податок у разі повернення авансу покупцю

8 червня 2017 55
Як здійснити коригування єдиного податку у разі повернення авансу покупцю?

Як здійснити коригування єдиного податку у разі повернення авансу покупцю? Податківці надали відповідь!

Об’єктом оподаткування для юрособи-єдиноподатника є будь-який дохід, у т. ч. дохід представництв, філій, відділень такої юрособи, отриманий протягом звітного періоду в грошовій формі, матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 Податкового кодексу України (ПК).

Платники єдиного податку третьої групи (юрособи) визначають дохід на підставі даних спрощеного бухобліку. До доходу не включають кошти (аванс, передоплату), які платник єдиного податку повертає покупцю товару (робіт, послуг) лише у разі повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів (ч. 5 п. 292.11 ПК).

Єдиноподатник третьої групи (юрособа) у декларації платника єдиного податку за звітний період, у якому повертав кошти в зазначених вище випадках, має право відкоригувати податкові зобов’язання. Для цього він зазначає дохід наростаючим підсумком з урахуванням скоригованої суми доходу та визначає суму податкового зобов’язання до сплати.

Лист ДФС від 06.06.2017 № 470/6/99-99-12-02-03-15/ІПК



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль