Отримати відомості про містобудівну документацію буде легше

29 травня 2017 10
Відтепер, процес отримання містобудівної документації стане значно простішим

Уряд переглянув процедуру відкриття відомостей про містобудівну документацію для вільного доступу фізичних і юридичних осіб. У результаті зазначені відомості збиратимуть і публікуватимуть на веб-сервісі.

Зокрема, Мінрегіонбуд протягом шести місяців із дня, коли набирає чинності зазначена постанова, зобов’язаний оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті відомості про містобудівну документацію та затвердити вимоги до структури і формату оприлюднення таких відомостей уповноваженими органами містобудування та архітектури всіх рівнів.

На думку урядовців, це прискорить пошук і оформлення земельних ділянок для інвестиційного освоєння. А через півроку основні відомості (метадані) про містобудівну документацію щодо будь-якої адміністративно-територіальної одиниці можна буде знайти протягом двох — трьох хвилин.

У відкритому доступі будуть ключові відомості по АР Крим, 24 областях, містах Києву та Севастополю, 490 районах, 460 містах, 885 селищах, 28388 селах та більш ніж 400 об’єднаних територіальних громадах.

В АР Крим і на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях нову процедуру запроваджуватимуть після їх деокупації.

Постанова КМУ від 24.05.2017 № 354Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль