Робоча ситуація дня: Про відкритість використання публічних коштів

1 жовтня 2015 24
Чи можливо оприлюднювати інформацію про використання публічних коштів через Казначейство, використовуючи програму Meregam v.1.3.5.46?

ПРОБЛЕМА

Із 12.09.2015 набрав чинності Закон України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 № 183-VIII (далі — Закон № 183).

Згідно з Законом № 183 розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктам господарювання державної і комунальної власності, фондам загальнообов’язкового державного соціального страхування необхідно оприлюднити протягом 35 днів після закінчення звітного кварталу інформацію про використання публічних коштів на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

Наразі на цьому порталі зареєструватись та завантажити будь-яку інформацію неможливо. Інформація про наявність інструкції щодо роботи з порталом також відсутня. На минулому тижні Державна казначейська служба України надіслала оновлення програми Meregam v.1.3.5.46, у якій передбачено введення інформації про використання публічних коштів для оприлюднення.

Коли планується повноцінна робота з порталом, а не в тестовому режимі? Чи можливо оприлюднювати інформацію про використання публічних коштів через Казначейство, використовуючи програму Meregam v.1.3.5.46?

РІШЕННЯ

Казначейство забезпечує організацію та виконання робіт зі своєчасної підготовки інформації для оприлюднення засобами автоматизованого оброблення даних та взаємодію із Державним підприємством «Головний проектно-виробничий і сервісний центр комп’ютерних технологій». Останнє забезпечує прийняття та автоматичне розміщення інформації на веб-порталі.

Більше про оприлюднення інформації щодо використання публічних коштів через Казначейство читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль