text
Головбух

Схвалено стратегію розвитку малого і середнього бізнесу в Україні до 2020 року

  • 25 травня 2017
  • 202

Уряд схвалив стратегію розвитку малого і середнього бізнесу до 2020 року

24 травня 2017 року в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий “Дерегуляційний день”. 

У рамках Дерегуляційного дня Кабінет Міністрів схвалив Стратегію розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року. Її реалізація сприятиме закріпленню системного підходу до формування і реалізації державної політики у цій сфері та створенню сприятливих умов для розвитку конкурентоспроможного малого і середнього бізнесу (МСБ). 

“Стратегія МСП 2020 - це результат кропіткої роботи Мінекономрозвитку і широкого публічного обговорення. Коли я кажу “широкого”, то маю на увазі не просто оголошення на сайті, а більше 20 зустрічей із усіма залученими сторонами, включаючи Асоціації бізнесу, ТПП, міжнародні організації. Тому я впевнений, що цей документ якомога точніше відображає потреби підприємців України сьогодні”, - пояснює Степан Кубів.

“Ви всі знаєте, що майже 2 млн малих та середніх підприємств складає 99,8% кількості всіх підприємств в Україні. При цьому частка МСП у ВВП України у 2015 році була 59%. Стратегія ставить за мету до 2020 року збільшити останній показник до 60,5%. Насправді, це суттєвий приріст у масштабах МСБ”, - прокоментував перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Стратегія враховує принципи Акту з питань малого бізнесу для Європи та рекомендації Індексу економічної політики у сфері МСБ. Вона передбачає створення сприятливого середовища для розвитку МСБ, спрощення доступу МСБ до фінансування, спрощення податкового адміністрування МСБ, популяризацію підприємницької культури та розвиток навчання підприємницьким навичкам, сприяння експорту МСБ та підсилення інноваційного потенціалу МСБ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×