Зменшення податкового зобов’язання на суму сплаченого податку з іноземних доходів

22 травня 2017 11
Чи проводиться зменшення податкового зобов’язання на суму сплаченого податку з іноземних доходів?

Доходи, отримані юридичною особою — резидентом з іноземних джерел, враховують під час визначення об’єкта та/або бази оподаткування у повному обсязі. Витрати, здійснені для отримання таких доходів, враховують у порядку та розмірах, встановлених Податковим кодексом України (ПК).

Сплачені за кордоном суми податків і зборів зараховують під час розрахунку податків і зборів в Україні за правилами, встановленими ПК. Підставою для цього є отримана від державного органу країни, де отримано доходи, довідка про суму сплаченого податку та збору, базу та/або об’єкт оподаткування. Довідка підлягає легалізації.

Розмір зарахованих сум податку з іноземних джерел протягом звітного періоду не може перевищувати суми податку, що підлягає сплаті в Україні таким платником податку протягом такого періоду. Тобто сума податку з прибутку, отриманого з іноземних джерел та сплаченого протягом звітного року за кордоном, не може перевищувати суму податкового зобов’язання з податку на прибуток, що підлягає сплаті в Україні за такий звітний рік.

Суму перевищення податку, сплаченого за кордоном, над сумою податкового зобов’язання не враховують у зменшення податкових зобов’язань з цього податку у наступних звітних періодах.

Лист ДФС від 18.05.2017 № 274/6/99-99-12-03-07-15/ІПКПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль