Податковий кредит: одночасно застосовуємо касовий і загальний методи

22 травня 2017 86
Який метод застосовувати при обчисленні та формуванні податкового кредиту?

Тимчасово, до 01.01.2019, платники ПДВ, які постачають, передають, розподіляють електричну та/або теплову енергію, постачають вугілля та/або продукти його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2703 00 00 00, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, визначають дату виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту за касовим методом (п. 44 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу України; ПК).

Платники формують податковий кредит за касовим методом, якщо включають вартість придбаних товарів/послуг до ціни (тарифу) на постачання продукції, передбаченої пунктом 44 підрозділу 2 розділу XX ПК.

Якщо придбані товари/послуги використовують в інших операціях, дату податкового кредиту платники визначають у загальному порядку за правилом «першої події».

Якщо придбані товари/послуги одночасно призначені для постачання товарів/послуг, перерахованих у пункті 44 підрозділу 2 розділу XX ПК, та інших операцій, податковий кредит формують за касовим методом у частині, пропорційній обсягу постачання товарів/послуг, перерахованих у пункті 44 підрозділу 2 розділу XX ПК.

Платники формують податковий кредит не пізніше ніж через 365 календарних днів із дати складення податкових накладних, у т. ч. у разі одночасного застосування касового та загального методів податкового обліку ПДВ.

Лист ДФС від 10.05.2017 № 93/6/99-99-15-03-02-15/ІПК



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль