Чи є операції з нарахування роялті контрольованими

19 травня 2017 166
Чи можна вважати операції із нарахування роялті нерезидентами чи нерезиденту контрольованими операціями?

Критерії визнання господарських операцій контрольованими визначено у підпункті 39.2.1 Податкового кодексу України (ПК). Господарською операцією для цілей трансфертного ціноутворення є всі види операцій, договорів або домовленостей, документально підтверджених або непідтверджених, що впливають на об’єкт оподаткування податком на прибуток. До них, зокрема, належать і операції з такими нематеріальними активами, як роялті (пп. 39.2.1.4 ПК).

Якщо господарські операції з нарахування (сплати) роялті визнають контрольованими відповідно до підпункту 39.2.1 ПК, такі операції необхідно відображати у Звіті про контрольовані операції.

Зазначені операції відображають у Звіті про контрольовані операції у звітному періоді, в якому відбулася господарська операція із нарахування (сплати) роялті, незалежно від рішення платника податків щодо відображення або невідображення сум роялті у складі витрат у декларації з податку на прибуток.

Лист ДФС від 26.04.2017 № 9015/6/99-99-15-02-02-15



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль