text
Головбух

Чи коригувати фінрезультат на мобілізаційну компенсацію за 2014 рік

  • 17 травня 2017
  • 33

Чи потрібно проводити коригування фінрезультату на мобілізаційну компенсацію за 2014 рік?

Оскільки в 2014 році не було порядку компенсаційних виплат із бюджету в межах середнього заробітку мобілізованих працівників, такі виплати підприємства враховували у складі витрат залежно від напряму використання праці таких працівників. Тобто у складі витрат, що формують собівартість реалізованих товарів (робіт, послуг), адміністративних витрат або витрат на збут.

Під час визначення фінрезультату до оподаткування підприємство враховує отриману суму такої компенсації з бюджету за правилами бухобліку.

У разі формування резерву сумнівних боргів виникають різниці в порядку, визначеному пунктом 139.2 Податкового кодексу України.

Лист ГУ ДФС у Запорiзькiй областi від 05.05.2017 № 64/ІПК/08-01-12-04-11

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×