text
Головбух

Акцизні наслідки заправки чужої техніки пальним

  • 16 травня 2017
  • 315

Що зі сплатою акцизного податку, якщо підприємство заправляє "своїм" пальним чуже авто?

Передача власного пального виконавцю на виконання умов договору про надання послуг є операцією з реалізації пального у розумінні підпункту 14.1.212 Податкового кодексу України (ПК). Тобто замовник є особою, що реалізує пальне (пп. 212.1.15 ПК).

Особи, які планують реалізовувати пальне, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального в органі контролю за місцем своєї податкової адреси. Таку реєстрацію проводять за три робочих дні до початку реалізації пального на підставі заяви (пп. 212.3.4 ПК).

Якщо ж суб’єкт господарювання реалізує пальне без реєстрації платником акцизного податку, йому слід очікувати на штраф у розмірі 100% вартості реалізованого пального (п. 117.3 ПК).

Лист ДФС від 15.05.2017 № 179/6/99-99-15-03-03-15/ІПК

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Тримайте руку на пульсі бухгалтерських новин

Зареєструйтеся та отримайте:

  • найсвіжіші бухгалтерські новини
  • спеціалізовані статті від провідних експертів
  • запрошення на освітні заходи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×